Popis

Nabízíme k prodeji klasický,smaltovaný zavařovací hrnec.
Nabízený hrnec má průměr 34 cm a jeho výčka měří rovněž 34 cm + výška poklice. Součástí je i pozinkovaný koš na ukládání zavařovaných lahví.
Stav a provedení  nabízeného hrnce, to vše je zřejmé z připojených snímků.
Nabízený hrnec je možno si nezávazně prohlédnout, tak jako spoustu dalšího zajímavého zboží, na naší provozovně (Použité zboží a rustikální nábytek z dovozu - zprostředkování prodeje), v Jihlavě, Křížová 19. Otevírací doba po-pá 10-12 a 14-17 hod. V jiný termín je po předchozí domluvě.
Upřednostňujeme osobní odběr s možností si nabízenou věc prohlédnout atd. a nekupovat jen tak, podle fotky. Jste-li však z daleka, je možno se domluvit na zaslání hrnce zásilkovou službou na dobírku. Přepravné a balné je + 150 Kč k ceně hrnce.
Informativně připojujeme i snímky z části naší aktuální nabídky podobného sortimentu zboží, který máme na naší druhé provozovně (Prodejní sklad použitého zboží a rustikálního nábytku z dovozu - zprostředkání prodeje) v Litohošti u Pelhřimova, kde máme otevřeno POUZE V NEDĚLI a to od 13-17 hod. I zde platí, že pokud chcete v jinou dobu, tak jen po předchozí domluvě.
Je-li pro Vás výhodnější odběr na provozovně Litohošť, je možno se dohodnout, převozy mezi provozovnami jsou bezplatné. U nás je vždy z čeho si vybrat!


Kontaktovat prodejce