Popis

Nabízíme přivýdělek / brigádu 500,- za každý prodaný kus zabezpečovacího systému - GSM alarm na tužkové baterie. Hledáme spolupracovníky, jak na dlouhodobou spolupráci, tak i krátkodobou či na jednorázové doporučení. Můžete si přivydělat, velké peníze ke studiu, mateřské, důchodu, výplatě...  V případě, že se obáváte, že nejste technický tip a nic o zabezpečovacích systémech nevíte - nevadí - naše obchodní oddělení se o vámi doporučeného zákazníka postará a sdělí všechny potřebné informace o zabezpečovacím systému. Po zakoupení alarmu zákazníkem a připsání kupní ceny, Vám vzniká nárok na vyplacení provize.

Tento produkt je převratnou novinkou v oblasti zabezpečovacích systému na trhu. Je napájen pouze tužkovými bateriemi s životností cca 2 roky. Přístroj, není napojen na zdroj 220V (šetří energie) a v pohotovostním režimu neodebírá žádnou energii (
odběr proudu je 0 mA!!!). Jsme jediná společnost na trhu, která tento produkt nabízí. Ideální pro chataře, zahrádkáře, firmy, zabezpečení sklepů, půd, stavebních a zahradních buněk, kontejnerů, nákladových prostor dodávkových automobilů, skladů a všech prostor, kde je problém s připojením sítě 220V. Nyní si můžete, ke svému přijmu přivydělat velké peníze.

V případě zájmu, nás kontaktujte na čísle 722 446 422 nebo pište na e-mailovou adresu obchod@jatevidim.net


Kontaktovat prodejce