POZOR !!! PROBÍHÁ DRAŽBA SERVERU WWW.CZSLUZBY.COM. ZÁJEMCI O KOUPI INZERTNÍHO PORTÁLU VČETNĚ VŠECH SUBDOMÉN PIŠTE SVÉ NABÍDKY NA INFO@CZSLUZBY.COM NEBO OURFUTURE@SEZNAM.CZ. NÁSLEDNĚ VÁS BUDEME KONTAKTOVAT S PODROBNÝMI INFORMACEMI O PŘEVODU. (POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM, MŮŽETE TAKÉ ZAŽÁDAT O VLASTNÍ ZCELA NOVÝ SYSTÉM PRACUJÍCÍ NA STEJNÉM PRINCIPU).

INZERCE zdarma

Inzerce zdarma, inzerce práce s desítkami tisíc uživatelů a tlačítkem pro "AKTUALIZACI INZERÁTŮ" upřednostňujícím nabídky a poptávky před ostatními na úvodní stránce i příslušné kategorii. Více na FAQ.

Inzerce - FAQ

Návody pro dokonalé inzerování

1) Můžete zde vkládat inzeráty zdarma včetně kategorií inzerce práce, inzerce firmy služby, což konkurence převážně zpoplatňuje. Naše Inzerce zdarma je tu pro Vás a snaží se být co nejvíce prospěšná Vašim potřebám. Naší odměnou je naprostá spokojenost co největšího počtu návštěvníků.

2) Nový registrovaní nezapomínejte svou registraci aktivovat v emailové schránce. Aktivaci lze provést prakticky ihned po registraci, maximálně do několika minut. Záleží na poskytovateli emailové schránky.

3) Vaše inzeráty můžete kdykoliv v případě potřeby prostřednictvím svého účtu upravovat a aktualizovat. Seznam všech podkategorií inzerátů naleznete vždy po kliknutí na kteroukoliv z hlavních kategorií na úvodní strance. Například po kliknutí na odkaz >> INZERCE DÁMSKÉ OBLEČENÍ se zobrazí podstránka, v jejíž levém sloupci jsou zobrazeny všechny podkategorie, například trička, halenky ...

4) Chcete-li zvýhodnit Váš inzerát před ostatními, využijte službu PREMIUM INZERÁT, která zviditelní Vaši nabídku na předem dohodnutou dobu na první pozici. Toto pravidlo platí do doby, než se o stejnou službu ve stejné kategorii začne ucházet někdo jiný. Pak se zařadíte o jednu pozici níže a tak dále. Služba je časově omezená, závislá na době platnosti ( týden, čtrnáct dní, měsíc ...).

5) Návštěvnost svých inzerátů zvýšíte také vkládáním komentářů pod inzeráty. V České republice se o to zaslouží hlavně facebook a google plus. Ostatní nejsou na českém území příliš populární a týkají se spíše Spojených států. Nejenže tímto způsobem zvýšíte kvalitu svého inzerovaného zboží nebo služby, ale také rozšíříte pole působnosti o další rozměr prostřednictvím sociálních sítí. Výhodné tedy pro dlouhodobé inzerování zboží eshopů ( internetových obchodů ), ale také například služeb a firem. Není však podmínkou.

6) Propagujte své zboží a služby také na našich reklamních plochách ( bannerech ). Nyní již od 100,- Kč za měsíc. Můžete být viděni na hlavní stránce, na všech podstránkách, v kategoriích a také na stránkách s konkrétními inzeráty. Záleží pouze na Vás, které možnosti a na jak dlouho si zviditelnění vyberete. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na e-mail inzerce@czsluzby.com.

7) Vaše inzeráty, nově vložené jsou vizuálně propagované na úvodní straně v pravé části pomocí slideshow a také ve střední části nabídky Další nové inzeráty.

8) Nově můžete přidávat ke svým nabídkám a poptávkám také video sekvence. Naleznete při vkládání inzerátů pod možností vkládání obrázků ve spodní části webu.

9) Novinkou je také možnost používání aplikace na Vašich mobilních telefonech.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo propagaci na reklamních plochách pište do kontaktního formuláře ve spodní části inzertního serveru nebo přímo na inzerce@czsluzby.com. Nezapomeňte pro lepší a rychlejší projednání vyplnit předmět. Přejeme Vám hodně úspěchů nejen z pohodlí Vašeho domova.

10) Do systému byly zapojeny také slovenské kraje. Nyní inzerci mohou využívat nejen Slováci, ale také Češi hledající právě zboží a služby na Slovensku a naopak.

11) Od 1.3.2014 pro velký zájem vytvořeny nové kategorie Prodej, pronájem bytů a Prodej, pronájem domů. Ostatní nabídky a poptávky realit vkládejte do podkategorie Inzerce firmy sluzby / reality bydleni

12) Od 1.7.2014 můžete vkládat své inzeráty bez povinné registrace do systému.

13) 14.4.2015: Od dnešního dne jsme aktivovali novou funkci "Funkce obnovení inzerátů", umožňující po přihlášení do svého uživatelského účtu pomocí ikonky a také v editaci inzerátu kliknutím na tlačítko "Aktualizovat" posunout v pořadí výše libovolné množství vlastních inzerátů. Po stisknutí se automaticky Váš inzerát posune jak na první místo na úvodní straně inzertního portálu, tak v každé příslušné kategorii i podkategorii až do doby než Vás přeskočí někdo jiný. Poté však můžete zareagovat a stejný proces opakovat znovu a znovu. Díky tomu budete neustále návštěvníkům stránek doslova na očích. Novou funkci využijí nejen prodejci použitého zboží, ale také firmy s nabídkou svých služeb, zájemci o práci, koupi domu, auta... Vše je zcela zdarma, ušetříte čas a námahu. Zároveň si zvýšíte sledovanost Vašich inzerátů.

Neodpovídáme za obsah uvedený v inzerátech. Na každý zveřejněný inzerát si vyhrazujeme právo kdykoliv bez uvedení důvodu vymazat včetně těch se starších datem (neaktivních) nebo jej upravovat.

DOBA JDE KUPŘEDU. POKUD TEDY POUŽÍVÁTE NA SVÉM POČÍTAČI, NOTEBOOKU NEBO TABLETU PROHLÍŽEČ INTERNET EXPLORER (IE), PAK JE ZAPOTŘEBÍ MÍT PRO PLNÉ VYUŽÍVÁNÍ NAŠICH SLUŽEB NAINSTALOVANOU NOVĚJŠÍ VERZI. iNSTALACE ZABERE NĚKOLIK MINUT A JE ZCELA ZDARMA.

 

PARTNEŘI:

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

CZIN.eu

TOPlist